Haber

14 Mayıs Tunceli seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun Tunceli oy oranları! Kılıçdaroğlu Tunceli’de kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

Kemal Kılıçdaroğlu Tunceli Kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Tunceli Kaç oy aldı? Soruların yanıtları gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. Tunceli geneli ve ilçe ilçe 14 Mayıs seçimlerinde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun Tunceli oy oranlarını sizler için derledik. Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun Tunceli oy oranları! Kılıçdaroğlu Tunceli’de kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı? Detaylar haberimizde…

14 MAYIS SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE TUNCELİ’DE KİM LİDER?

Açılan sandıkların oranına göre Tunceli’de Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 80.26; Recep Tayyip Erdoğan yüzde 16,02; Sinan Ogan yüzde 3.41 oy alırken Muharrem İnce yüzde 0.13 oy aldı.

ERDOĞAN 14 MAYIS’TA TUNCELİ’DE KAÇ OY ALDI?

Tunceli’de oyların yüzde 16.02’sini alan 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Çemişgezek ilçesinden 9 bin 178 oy alarak üstünlüğü ele geçirdi.

14 MAYIS SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE KEMAL KILIÇDAROĞLU TUNCELİ’DE KAÇ OY ALDI?

Tunceli’de 13’üncü Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, yüzde 80,26 ile Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür ve Merkez ilçelerinde 45 bin 457 oy aldı.

TUNCELİ’DE SİNAN OĞAN KAÇ OY ALDI?

13’üncü Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Ogan, Tunceli’de yüzde 3,41’lik orana ulaştı.

14 Mayıs ve 28 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan oySonuçlardaki ayrıntılı haritayı incelemek ve takip etmek

beyagacajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu