Yaşam

6 Ocak Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

6 Ocak Cuma günü burçları neler bekliyor? Günün en şanslı işareti hangisi? Günün en faydalı burcu hangisi? Günlük burç yorumuna göre 6 Ocak Cuma günü Kova burcu… günün nasıl geçecek İşte yeni günde aşk, sağlık, meslek ve paraya dair burç yorumlarınız…

Sevgili Kova ve Kova Yükselenleri;

Sevgili Kova, gecenin ilerleyen saatlerinde Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay etkilerini çok güçlü bir şekilde hissettirecek. İşiniz, ruh ve beden sağlığınız ve yakınlarınızın sağlığı ile ilgili bazı gündemleriniz olabilir. Hızlı ve ani gelişmelere açık etkilerdir. Öğleden sonra ise kariyeriniz, eviniz ve ailenizle ilgili bazı gelişmeler olabilir. Akşam saatlerinde ise boğaz bölgesi ile ilgili solunum yolu rahatsızlıklarında ve hassasiyetlerde belirgin etkileri vardır. Kardeş ya da akraba sağlığı ile ilgili sorunlar yaşamak mümkündür. Aynı zamanda aşk hayatınız ve sosyal ilişkileriniz açısından destekleyici etkiler altında olacaksınız. Sevgiyle kal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu