Haber

800CK uçuşları 24 Haziran’da başlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden UlaşımParkı bu yıl da vatandaşları Mavi Bayraklı sahillere ulaştıracak. İlk seferini 24 Haziran Cumartesi (yarın) yapacak olan otobüsler, yaz sezonunda da seferlerine devam edecek. Ayrıntılı saat ve güzergah bilgisi kokeli.bel.tr, e-komobil.com ve ulasimpark.com.tr adreslerinden alınabilir.

 

800CK HAFTA İÇİ

İlk seferini 24 Haziran Cumartesi günü yapacak olan 800CK, gün içinde toplam 16 araçla 56 sefer yapacak. Körfez’den hareket edecek 800CK; Derince, İzmit, Kerpe, Kumcağız ve Cebeci’ye ulaşım sağlayacak. 800CK ilk seferini Körfez’den 07.15’te, son seferini ise Cebeci’den 23.30’da yapacak.

 

800C İLE KEFKEN VE CEBECI’YE NAKLİYE OLMADAN ULAŞIN

800C hattı ile vatandaşlar Körfez, Derince, İzmit, Kefken ve Cebeci güzergahında seyahat edebilecek. Körfez’den ilk seferini 07.20’de yapacak olan 800C, son seferini ise saat 23.00’te Cebeci’den yapacak. Toplam 46 sefer yapacak olan otobüsler, vatandaşları Kefken ve Cebeci kıyılarına ulaştıracak.

 

800BİN İLE KERPE’YE 48 GÜN

Vatandaşlar, Körfez’den hareket edecek otobüslerle Derince, İzmit ve Kerpe güzergahında seyahat edecek. İlk seferini sabah 07.10’da yapacak olan 800K, son seferini ise saat 21.00’de Kerpe’den yapacak. Günde 13 araç ve 48 sefer ile çalışacak UlaşımPark, vatandaşların Mavi Bayraklı kıyılara direkt ulaşımını sağlayacak.

 

MİÇO KADINLAR PLAJINA ULAŞIM

UlaşımPark, vatandaşları doğrudan Kandıra’nın mavi bayraklı sahillerine taşırken “Miço Koyu Kadınlar Plajı”na gitmek isteyen kadın yolcuları da unutmuyor. Bu kapsamda UlaşımPark, hafta içi 800CK, hafta sonu 800K hat koduyla çalışan otobüslerle kadın yolcuları Miço Kadınlar Plajı’na direkt olarak ulaştıracak.

 

KANDIRA OTOBÜSLE ARAYACAK

Otobüsler, hafta içi 800CK kodu ile 800C ve 800K tabela kodları ile belirlenen renkli saatlerde Kandıra Otogarı’na girerek 800CK kodu ile sahil yoluna devam ederek buradan yolcu alacak. Kıyılardan hareket edecek otobüsler, yolcuları Kandıra Otogarı’na taşıyacak. Bu sayede Kandıra’dan sahile gitmek isteyen vatandaşlar direkt ulaşımı sağlayacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

cubuk-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu