Haber

Beştaş’tan Kendisine ‘Terörist’ diyen AK Parti Milletvekiline Sert Tepki! ‘Terörist senin babandır’

HEDEP Erzurum Milletvekili Meral Danış Beştaş, kendisine ‘terörist’ diyen AK Parti milletvekiline, ‘Terörist senin babandır. “Sen teröristsin” diye cevap verdi.

Bugün Meclis’te grubu adına konuşan Beştaş, PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın avukatları ve ailesiyle görüşmesine izin verilmemesinin hukukun üstünlüğü ilkesine aykırı olduğunu belirterek sert sözler kullandı.

Beştaş, “İmralı Adası bu ülkenin hapishanesi değil mi? Cezaların İnfaz Kanunu’na tabi değil mi? Ceza almışlar diye insanların ailelerini, avukatlarını görmemesi benim hukuk devleti olmadığım anlamına geliyor. Bir aşiret devleti, ben bu ülkeyi çete sistemleriyle yönetiyorum, burada hukuka uyulmayacaksa, biz uyulmasını istemiyorsak nerede? “İsteyecek miyiz?” söz konusu.

Beştaş, konuşmasında AK Parti grubundan gelen ‘terörist’ sözüne, ‘Terörist senin babandır. “Terörist sensin” diye cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu