Yaşam

Bu Cihana Sığdıramam izle 26.Bölüm Bu Cihana Sığdıramam Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV’nin aksiyon dolu dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam dün akşam 26. bölümüyle ekrana geldi. Başrolünü oynadığı dizinin senaryosunu da Oktay Kaynarca ele alıyor. Aynı zamanda ortağı olduğu Hoş Adamlar Medya ile dizinin yapımcılığını üstlenmektedir. Cezayir ve adamlarının deneyimlerini özleyenler ve yeniden izlemek isteyenler için; Ben Bu Dünyaya Sığmayınca son kısım tek kesit tam izleme ekranı…

Ben Bu Dünyaya Sığamam son bölümde; Nasip ve Enver’e talimat veren Tatavlalı, Cezayir’in içinde bulunduğu kötü durumu fırsat bilip kendisine alan açmak için harekete geçer. Bu olaydan sonra Cezayir’e sert bir mesaj ulaşır ve Cezayir, meclis üyelerinin öfkesine rağmen Tito aracılığıyla Tatavlalı’ya karşı bir plan yapar.

Ateş ve Azamet, Kayıkçı’yı gizlice araştırmaya devam eder ve izledikleri iz onları kayıkçının yerine götürür. Bir kez vardıklarında, Cezayir ve parlamentosu için hayati bir tehditle karşılaşırlar. Kayıkçı, Cezayir’in ailesini hedef alarak gücünü bir kez daha göstermeye karar verir.

Leyla, Firuze’nin sürekli hayatlarında olmasından rahatsız olsa da iyi ilişkileri olmasına rağmen Cezayir’den bir çözüm bulmasını ister. Bekir’le ilgili şüpheleri olan Leyla, çevresini sorgulayarak bu şüpheleri gidermeye çalışır.

Zeliha, Atakan’ın aktif göreve dönmesi konusunda ısrar eder ve Atakan ona zor bir görev verir. Canan ise Ethem’in katilinin kim olduğu konusunda kafası karışır ve Cezayir’in yerine giderek ondan bilgi almaya çalışır.

Ne olacak ki Tatavlalı, Cezayir’in kurduğu tuzağa düşecek? Cezayir, Tatavlalı’nın mesajına nasıl cevap verecek? Leyla ile Firuze arasındaki gerilime çözüm bulabilecek midir? Leyla, Bekir hakkında bir ipucu bulabilecek mi? Zeliha, görevinin üstesinden gelebilecek mi?

Ben Bu Dünyaya Sığamıyorum Önceki Bölümde Neler Oldu?

Gülendam, Cezayir’le yüzleşir ve ailenin üzerindeki kara bulutları dağıtmak için oğluyla sert bir konuşma yapar. Cezayir’den ailesine bu acıyı çektirenlerden hesap sormasını istiyor. Bu konuşma üzerine Cezayir meclisi toplar ve düşmanlarını alt etme kararını açıklar.

Ateş, Azamet’i de yanına alır ve Cezayir’den habersiz kayıkçının izini sürmek için harekete geçer. Kayıkçı’nın gizli rehberliğinde girdikleri yolun sonunda Ateş ve Azamet, Cezayir’i ve ailesini sarsacak bir mesaj alır.

Ekabir, Tito’ya ailesine ölüm emrini veren kişinin Tatavlalı olduğunu söyler. Tito, intikamını almak için Tatavlalı’nın peşine düşer. Cezayir de Tatavlalı’dan intikam almaya karar verirken Cezayir bir noktada Tito ve Tatavlalı ile karşı karşıya gelir.

Leyla, Firuze’nin Canan’a destek olmak için Gülendam’ın evinde olmasından rahatsızdır. Bu durumun üstüne bir de Firuze’nin Leyla’nın galerisinde bir etkinlik düzenlemesi onu yıpratır.

Cezayir’in mecliste aldığı kararlar neler? Kayıkçı’nın Cezayir’i ve ailesini sarsacak açıklaması ne oldu? Leyla, Firuze’nin etrafındaki varlığından kurtulmak için ne yapmayı planlamaktadır?

I Can’t Fit In This World 26.Bölüm İzle Ekranı

BU KANALIMA SIĞAMIYORUM SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu