Teknoloji

Bundle, Pop-up Store ile Alışveriş Fırsatlarını Gösterecek

Türkiye’nin en tanınan haber uygulaması Bundle, kazandırdığı yeni haber okuma tecrübesini artık farklı bir kesime de taşıyacak. Anlık gelişmeleri, değerli gündemleri ve bahisleri takip edebildiğiniz platform, alışverişlerinizde de size yardımcı olacak yeni projesiyle karşımıza geldi.

Bundle, ‘alışverişte de farklı bir deneyim’ sunacak olan yeni “Bundle Pop-up Store”u kullanıma sundu. Bundle kullanıcıları, yenilenen platformda artık bilhassa özel gün alışverişleri için seçilmiş eserleri çarçabuk inceleyebilecekler.

Sevilen markaların eserleri sade bir arayüzde incelenebilecek:

Yeni Bundle Pop-up Store, kullanıcıların sevdikleri markaların eserlerini bir ortaya getiriyor. Black Friday indirimleriyle açılışını yapan platform, Bundle kullanıcılarına özel fırsatlara da yer veriyor. Bundle Pop-up Store’da yer alan birinci markalar ise şu halde:

  • Jungleous
  • Samsung
  • L’oréal
  • Benetton
  • Bruno Society
  • YapıKredi

Yılbaşı ve Sevgililer Günü üzere özel günlerde kullanıcıların alışveriş tecrübesini uygunlaştırmayı hedefleyen platform, aralık ayında da yılbaşına özel ürünlere yer verecek. Bundle tarafından paylaşılan bilgiye nazaran markalar, yeni platformda yılbaşı mağazaları için şimdiden yer ayırmaya başladı.

Bundle’ın yeni platformu Pop-up Store’a bu temasa tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu