Haber

Büyükşehir çalışmaları Aydın’ın yolları yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, şehre yeni yollar kazandırmak ve mevcut yolları yenilemek için çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü ekipleri, Efeler ilçesi, Umurlu Mahallesi ve Armutlu Mahallesi’nin bağlantı yolunda hafriyat çalışmalarına başladı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, “Hizmet odaklı belediyecilik anlayışımızla ilimiz genelinde yol yapım ve yenileme çalışmalarımızı eş zamanlı olarak sürdürüyoruz.”

Şehrin birçok noktasına yaptığı altın dokunuşlarla Büyükşehir daha sadık ve konforlu yolları vatandaşların kullanımına sunuyor. Gruplar, Umurlu Mahallesi ile Armutlu Mahallesi’nin ortasındaki ilişki yolunda yapacakları hafriyat çalışmalarının ardından sıcak asfalt sermeye başlayacak. Tüm bu süreçlerin ardından daha konforlu ve güvenli bir sürüş için hat çalışmaları yapılarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

Vatandaşlar; Daha modern, güvenilir ve konforlu yollara kavuştuklarını belirterek Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu