Yaşam

Çağlar Ertuğrul’un Boşanmalarla İlgili Açıklaması Aydınlık Sağladı(!)

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Hande Ataizi ve Osman Sonant’ın paylaştığı Bihter filminin galasına katılan televizyon dünyasının sevilen ismi Çağlar Ertuğrul, kendisine sorulan evlilik sorusuna verdiği yanıtın ardından yine sosyal medyada gündem oldu. galasında gazeteciler tarafından.

Fazilet Hanım ve Kızları, Dağ, Afili Aşk ve Benim Çok Uzülme gibi birçok yapımda rol alan Ertuğrul, son olarak Magarsus adlı yapımda rol aldı.

Geçtiğimiz aylarda 7 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Kayla Manukyan’la görüntülenen başarılı oyuncuya “2023’te evlilik olacak mı?” soruldu. Soruya şu cevabı verdi: “Bu devirde evlilik zor. Hayat pahalı.”

Ünlü ismin dün daha önce verdiği bir röportajda “şartlar evlilik için uygun değil” şeklindeki açıklaması bir kez daha hatırlatıldı.

36 yaşındaki oyuncu bu kez soruya komik bir yanıt verdi. “Çok şükür yedi yıldır devam eden bir ilişkim var. Çoğu evlilik bizim ilişkimiz kadar uzun sürmüyor. Boşanmanın en büyük nedeni evlilik!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu