Haber

Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’ın ünlü bir Amerikalı modele aşık olduğu iddia edildi!

Para kaçakçılığı yaptıktan sonra Amerika’ya kaçarak burada yaşamaya başlayan Reza Zarrab’ın adı geçtiğimiz yıllarda Hadise ile karıştırılmıştı.

Ebru Gündeş’ten boşanan Reza Zarrab’ın tezleri, Amerikalı ünlü bir modelle aşk yaşadı. Orijinal bir astarı var mı bilemiyoruz ama söyleşiye konu olan isimler karşısında ufak bir şok yaşayacaksınız…

Türkiye’de kaçak para kaçakçılığı yaptığı tespit edilen ve Amerika’ya kaçan Reza Zarrab, itiraf etmesi üzerine serbest bırakılarak yepyeni bir hayata başladı.

Adını “Aaron Goldsmith” olarak değiştiren ve Amerika’da binicilik merkezi kuran Zarrab’ın Florida’da 20 dönümlük bir at çiftliği işlettiği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıllarda eşi Ebru Gündeş’ten boşanan Zarrab’ın adı Hadise ile anılırken, Gündeş’in bire bir maçta heyet üyesi olduğu; Ancak bu söylentiler argüman olarak kaldı.

Reza Zarrab şu sıralar ünlü bir Amerikalı modele aşık olduğu iddiasıyla gündemde!

İddiada adı geçen birçok ünlü model var… Gigi Hadid, Kendall Jenner, Chanel Iman ve Taylor Hill bunlardan bazıları.

Ancak en öne çıkan isim Model Karolina Moura…

New York’ta yaşayan model, genç yaşına rağmen birçok ünlü marka ile çalışmış ve birçok dergiye kapak olmuştur.

Dolce & Gabbana, Armani, Hugo Boss ve Guess gibi birçok marka ile çalışan genç model, yaptığı işlerdeki sempatik tavrı ve profesyonelliği ile dikkat çekiyor.

Bakalım bu işin doğruluk payı var mı? zamanla göreceğiz…

Ne düşünüyorsun?

haber-ovacik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu