Dünya

Görüntüleri dünyayı ayağa kaldırmıştı! Yaşlı kadın o anları anlattı

Soykırımcı İsrail askerleri Gazze Şeridi’nin kuzeyindeki Cibaliye Mülteci Kampında sivillere eğitilmiş katil köpeklerle saldırdı. Sosyal medyaya düşen kan donduran görüntülerde 66 yaşındaki Filistinli kadının eğitimli bir İsrail köpeği tarafından vahşice saldırıya uğradığı görüntüler dünyayı ayağa kaldırmıştı. Saldırıya uğrayan Filistinli yaşlı kadın yaşadığı korku dolu anları anlattı.

KÖPEĞİ SERBEST BIRAKTILAR BENİ PARÇALADI

Uyurken İsrail askerlerinin köpekle birlikte kendisine doğru geldiğini ifade eden Devlet et-Tennani, askerlerin köpeği kendisine saldırtmak için serbest bıraktığını, bunun sonucunda darp edildiğini ve parçalandığını anlattı.

İsrail askerlerinin köpekle birlikte odasına girdiklerinde yanlarında kamera da olduğunu söyleyen Filistinli kadın, köpeğin kolunu parçaladığını dile getirdi. Yaşanan olay sonucunda ciddi şekilde yaralanan et-Tennani, bölgede benzer saldırıların sıkça görüldüğünü aktardı. Devlet et-Tennani, kendisine bu zulmü yapanları Allah’a havale ettiğini sıkça dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu