Haber

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Belgrad Ormanında Piknik Yapan Vatandaşları Orman Yangınları Konusunda Bilgilendirdi

İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Belgrad Ormanı’nda incelemelerde bulundu; piknik yapan vatandaşları orman yangınlarının önlenmesi konusunda bilgilendirdi.

İstanbul Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Polisliği Şube Müdürlüğü ve Köpek Eğitim Merkezi (KEM) ile atlı birimler, Belgrad Ormanı’nda denetim yaptı. Piknik yapan vatandaşları orman yangınlarına karşı uyaran ekipler, vatandaşlara uyulması gereken kurallar hakkında bilgi verdi ve broşür dağıttı.

Piknik yapan vatandaşlardan Bedirhan Yıldırım, ‘Polis ekipleri geldi, burada bize bilgi verdiler. Orman yangınlarıyla ilgili alacağımız önlemleri ve mangalı yaktıktan sonra nasıl söndüreceğimizi anlattı. Bizi bilgilendirdiler, kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu çalışmaları çok sağlıklı buluyorum çünkü bilinçsiz çok insan var. Bilgi vermeleri çok güzel.” Cüneyt Hancı, “Böyle devam etsinler, hep yapılsa vatandaş en azından buraların korunduğunu görsün. Bu iyi bir şey, çok mutluyuz.”

“TOMA ARAÇLARIMIZ ŞU ANDA HER ORMANDA 7/24 MEVCUTTUR”

Yapılan çalışmalarla ilgili basın mensuplarına bilgi veren Toplum Destekli Şube Müdürlüğü Komiseri Cihan Ateş, “Ormanlarımızda çıkan bilgi ve kontrol amaçlı orman yangınlarına karşı görev alıyoruz. neden bu orman yangınları büyüteç misyonunu görerek ormanlarda yangınlara neden oluyor.sigara izmaritleri aynı.biz bu konuda vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz.aynı zamanda her ormanda 24/24 hazır olmak üzere TOMA araçlarımız görev başında. 7. Yeterli donanımla en ufak bir tehlikeye karşı görevinin başındadır. Tüm vatandaşlarımız memnun çünkü herkesin hedefi doğa ve şu anda doğa için çalışıyoruz” dedi. kullanılmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu