Haber

İstanbul’da motosikletlilere kask takmayanlara para cezası

İstanbul’da motosikletçiler için sabit yol uygulaması

Bahçelievler’de yapılan kontrolde 4 motosiklete kask takmadıkları için cezai işlem uygulandı.

İSTANBUL – İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şehrin birçok yerinde motosikletçiler için sabit yol uygulaması gerçekleştirdi. Bahçelievler’de yürütülen uygulamada 4 motosikletçiye kask takmadıkları için ceza kesilirken, araçlarına trafik yasağı getirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından Beşiktaş, Esenyurt, Zeytinburnu, Bahçelievler ve Bağcılar’da motosikletliler için sabit yol uygulaması yapıldı. İlçe emniyet müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Kontrol şube müdürlükleri ve bekçilerin katılımıyla gerçekleşen uygulamada ruhsat, plaka, muayene, trafik sigortası ve kask kontrolü yapıldı. Durdurulan motosikletler ekipler tarafından arandı. Ekiplerin, sürücülerin ve yolcuların Genel Bilgi Toplama denetimleri yapılarak üzerleri arandı. Başvuruların yapıldığı Bahçelievler noktasında, araçları trafikten men edilirken 4 motosiklet sürücüsü hakkında kask takmadıkları için cezai işlem uygulandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu