Haber

Kadın Kıyafetleriyle Sokaklarda Dolaştı ve Vatandaşları Korkuttu: Bilgisayar Oyunundan Etkilendi!

Kars’ta halkı rahatsız eden ve polis tarafından aranan kadın giysili sırt çantalı adamın kim olduğu ortaya çıktı. Bir yakını ile birlikte karakola giden şahsın psikolojik sorunları olduğu ve oynadığı bilgisayar oyunundan etkilenerek takip edildiği inancıyla kadın kıyafeti giydiği öğrenildi.

Kars’ın Halitpaşa İlçesi’nde perşembe günü saat 06.30 sıralarında kadın giyimli ve sırt çantalı adamı ortalıkta dolaştığını fark eden vatandaşlar, fotoğrafını çekerek polise haber verdi.

İhbar üzerine bölgeye gelen polisleri gören zanlı, sırt çantasını ve eşyalarını bırakarak kaçtı. Bir gün sonra sabah saatlerinde 4 bin 500 nüfuslu mahallede bire bir kişi yeniden ortaya çıktı.

Tanrıverdi Sokak ve Anıl Sokak’ta görülen zanlıyı yakalamak için polis alarma geçti.

Bölgeye gelen ekipler cadde ve sokaklarda arama yaptı. Mahallede terk edilmiş binalar da dahil olmak üzere şantiyelerde arama yapan polis, zanlıya ulaşamadı.

Halitpaşa Mahallesi sakinlerini tedirgin eden olayın basına yansımasının ardından zanlının Bayrampaşa Mahallesi’nde oturan akrabasıyla birlikte karakola geldiği öğrenildi. DEŞ’in yakınlarının yanına tatile geldiği ve psikolojik sorunları olduğu belirlendi.

DEŞ’in oynadığı bilgisayar oyunu tarafından takip edildiğini düşündüğü için kadın kıyafeti giydiği belirlendi. DEŞ’in tedavi için Harakani Devlet Hastanesine kaldırıldığı bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu