Haber

Muharrem İnce’nin ‘Steinbeck’ özrüne Sibel Alaş’tan ‘Steinbeck’ yanıtı: Belki ayna olur…

Seçime günler kala yaptığı açıklamalarla ünlü isimlerin tepkisini çeken Muharrem İnce, sosyal medya hesabından Steinbeck’in sözlerini aktararak “sözde sanatçı” dediği için özür diledi.

İnce paylaşımında, “John Steinbeck ‘Bir insanın dengesini kaybedip sonra normal davranmasını bekleyemezsiniz’ diyor. Çok darbe aldık. Hiç kullanmadığım bir ifade olmasına rağmen ‘sözde’ ifadesini kullandım. -sanatçılar basın toplantısında “Bu açıklamamdan dolayı siz değerli sanatçılarımızı bırakın ülkemin tüm sanatçılarından özür diliyorum. Ne yaparlarsa yapsınlar, ne söylerlerse söylesinler başımızın üstünde sanatçıların yeri var” dedi.

‘AYNA ÇALIŞMALI…’

İnce’ye bir tepki de sanatçı Sibel Alaş’tan geldi. Alaş, İnce’nin ‘özür’ paylaşımına, “Madem Steinbeck’i seviyorsun canım @vekilince… ‘İnsanın kendini kandırma kapasitesi sınırsız bence'” dedi. Bu cümleyi buraya bırakıyorum belki ayna görevi görür. Nedense çok sevindim.)” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu