Ekonomi

Robert Half, John Reed’i kıdemli bölge başkanlığına terfi ettirdi

MENLO PARK, Kaliforniya – Küresel bir yetenek çözümleri firması olan Robert Half, John Reed’i teknoloji yetenek çözümleri kıdemli bölge başkanı pozisyonuna yükselttiğini duyurdu. Şirkette 25 yıldır çalışan Reed, artık Batı Amerika Birleşik Devletleri’ndeki operasyonları denetleyecek.

Yeni görevinde Reed, Robert Half bünyesindeki teknoloji, pazarlama ve yaratıcılık uygulama gruplarına liderlik edecek ve uzman yetenekleri, becerilerine ihtiyaç duyan şirketlerle eşleştirmeye ve danışmanlık çözümleri sunmaya odaklanacak. Teknoloji ve yetenek çözümleri alanındaki kapsamlı geçmişi, Reed’i organizasyon içinde kilit bir lider olarak konumlandırıyor.

Reed, Robert Half’daki kariyerinde bölge müdürlüğü, bölge başkanlığı ve icra direktörlüğü gibi çeşitli liderlik rollerinde ilerledi. 2017 yılında, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yetenek ve danışmanlık hizmetlerini birleştiren şirketin yönetilen teknoloji çözümlerinin başlatılmasında önemli bir rol oynadı.

Ayrıca Reed, Uluslararası Microsoft Kanal Ortakları Birliği, BT Uzmanları Birliği ve HDI gibi sektör kuruluşlarıyla ortaklıkların geliştirilmesinde etkili olmuştur.

Robert Half (NYSE: RHI), Amerika Birleşik Devletleri dışındaki 18 ülkede yaklaşık 100 lokasyon da dahil olmak üzere dünya çapında 400’den fazla lokasyondaki varlığıyla dünyanın ilk ve en büyük uzmanlaşmış yetenek çözümleri firması olmakla gurur duymaktadır.

Şirket, küresel danışmanlık firması iştiraki Protiviti ile birlikte Fortune’un En Beğenilen Şirketleri™ ve Çalışılacak En İyi 100 Şirketinden biri olarak tanınmış ve Forbes’un Çeşitlilik Alanında En İyi İşvereni seçilmiştir.

Bu duyuru Robert Half tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu