Sağlık

Sağlık Çalışanlarının Karşılaştıkları En İlginç Vakaları Anlatan İtirafları

Quora’daki bir kullanıcı, “Hastanenin acil servisinde bekleme alanındayken tanık olduğunuz en tuhaf şey neydi?” diye sordu. diye sordu, birbirinden ilginç cevaplar çıktı. Bakalım hangi itiraf sizi en çok şaşırtacak. Detaylar içeriğimizde….?

Not:İçerikte kullanılan tüm görseller temsilidir.

Kaynak:https://www.quora.com/What-was-the-cr…

1. “Fantezi için makatına buz koymaya çalışırken aciliyetle bir adam geldi. Çok sakindi ve bu durumun tamamen normal olduğunu düşündü. Buz anüsünü kesti.”

2. “Genç kız şiddetli karın ağrısı şikayeti ile acil servise geldi. Acil bir durumda geldiği için hastanede bekleyenlerin gözü önünde hemen sedyeye alındı. ”

“Tabii yakınları da yanında geldiği için bekleme salonundaki tüm sandalyelere oturdular, bu yüzden diğer hastalar ayakta durmak ya da yere oturmak zorunda kaldı. Genç kızın yakınları, otomatlarda yeteri kadar atıştırmalık olmadığını düşünerek en yakın süpermarkete giderek tüm şehre yetecek kadar atıştırmalık satın aldı. Genç kız, radyoloji bölümüne giderken yolda cips yiyordu. Bu arada, sadece adet sancısı çekiyordu.”

3. “21 yaşındaki kızımı radyolojiye götürdüm. Bizi içeri aldıklarında nefes almakta güçlük çektiğini ve kanlar içinde olduğunu söyleyen bir adam içeri girdi. Hemen sedyeye aldılar” dedi.

“Tabi o zaman bizi unuttular. Adamın yarasının çok ciddi olduğunu anlayınca bizi bekleme odasına aldılar ama orada temizlikçilerin her yerdeki kanı temizlemesini izledik. Adam vuruldu…”

4. “Acil servise gelen bir kadının röntgen filmini buraya bırakmak istiyorum…”

5. “Psikolojik sorunları olan bir hastanın kendi penisini kestiğini öğrendim. Kanadığını söyleyerek acil servise geldi…”

6. “Bir kadının vajinasının içinden bir lens çıkarmak zorunda kaldık. Oraya nasıl geldiğini inanın biz de bilmiyoruz.”

7. “Canı çektiği için toprak yiyen ve zehirleyen kadın acil servise geldi.”

8. “Penisliğine metal bir halka takılmıştı. Acil serviste çıkartmak için gerekli ekipmanımız olmadığı için hastaneye kuyumcu çağırmak zorunda kaldık.”

9. “Bana değil, doktor bir arkadaşımın başına gelen şuydu: Acil servise bir kadın üzerinde battaniyeyle geldi. Herkes emzirdiğini düşündü…”

“Ama sonra kadının rakun emzirdiğini anladılar!”

10. “Bir adam ‘sevdiği’ için köpeğinin ayağındaki diyabetik ülseri yalamasına izin verirdi. Kan zehirlenmesi geçirmişti. İnsanlar gerçekten kötü.”

11. “Eşim acil serviste çalışıyor. Bir keresinde bir adam kan zehirlenmesiyle hastaneye geldi. Adamın kaslarını güçlendirmek için kendisine bitki besinleri enjekte ettiğini öğrendiler. Gerçekten vazgeç bu kadar…”

12. “Bir keresinde bir adam karın ağrısı şikayetiyle acil servise geldi. Midesinden bir kürdan çıktı. Kürdanla bir şeyler yediğinin farkında bile değildi.”

13. “70’li yaşlarında bir kadının grup seks yaparken kalp krizi geçirdiğini ve acil bir durum olduğunu öğrendim.”

14. “Sırf zevk alacağını düşündüğü için anüsüne ampul sokan bir adam vardı.”

15. Ve son olarak “Saçları dökülüyor diye ambulans çağıran bir adam vardı…”

Peki sizi en çok hangisi şaşırttı? Haydi yorumlar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu