Teknoloji

Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanlar: Yeni Çıkanlar, Geri Dönüyor

Türkiye’deki oyuncuların oyun alışkanlıklarına bakmamızı sağlayan Steam Charts verileri, bu hafta ülkemizdeki oyuncuların en çok tercih ettiği oyunları karşımıza çıkarıyor.

2. Bildiğiniz üzere ülke olarak futbolu çok seviyoruz.

Steam üzerinden çok olumlu eleştiriler almasa da FIFA 23 her hafta olduğu gibi bu hafta da en çok satanlar listesindeki yerini koruyor. Ve üç sıra yukarı!

3. Listede bu hafta bir değil iki Call of Duty oyunu var.

Listenin müdavimlerinden, üst sıralarda olmayı alışkanlık haline getiren oyunlardan biri olan Call of Duty: Contemporary Warfare II bu hafta düşüş yaşarken, Call of Duty: Black Ops III, eski yerinde tam 45 sıra yükselmiş. Doğal oyundaki indirimin de faydalı olduğunu belirtmek gerekir.

4. Türk oyuncular olarak Age of Wonders 4’ü biz de çok sevdik!

Strateji oyunlarının kralı Paradox Interactive tarafından geliştirilen Age of Wonders 4, geçtiğimiz hafta başında piyasaya çıktığından bu yana listenin üst sıralarındaki yerini korumayı başardı.

5. Call of Duty: Contemporary Warfare II gerilemiş olsa da hala ilk beşte yer alıyor.

Listede bu hafta Call of Duty fırtınası esiyor. İlk on içinde dört Call of Duty oyunu gördüğümüz hafta da seriye olan sevgimizin bir kanıtı.

Listenin geri kalanı şu şekilde:

  • Apex Efsaneleri

  • Görev Çağrısı: Çağdaş Savaş

  • Takım kalesi 2

  • Marvel’in Galaksinin Koruyucuları

  • Görev Çağrısı: Black Ops Soğuk Savaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu