Yaşam

Sultan Bozkurt, Boşanma Sürecinde Tehdit ve İstismara Uğradığını İddia Etti

Geçtiğimiz günlerde yaşadığı boşanma süreciyle gündeme gelen Sultan Bozkurt, boşanmaya çalıştığı eşi tarafından tehdit ve tacize uğradığını iddia etti. Sanatçı, aldığı tehditler nedeniyle savcılığa hata beyanında bulundu. Yaşadığı zorluklar nedeniyle sürekli iş yerlerini kapatmak zorunda kalan Bozkurt, tehdit ve hakaretler nedeniyle çalışamadığını savundu.

Geçtiğimiz günlerde yeni eseri Yekte’yi izleyicileriyle buluşturan Sultan Bozkurt, boşanma aşamasında olduğu eşi tarafından tehdit ve tacize uğradığını iddia etti. Tartışmalı bir şekilde eşinden boşanmaya çalışan ve bu nedenle sıkıntı yaşayan ünlü müzisyen Sultan Bozkurt, süreç nedeniyle çalışamaz hale geldiğini ve bu nedenle iflas ettiğini söyledi.

Sanatçı, lüks aracının İzmir’deki iş yerinin otoparkından çalındığını söyledi. Bu konuda boşanma aşamasında olduğu eşi hakkında kabahatli suç duyurusunda bulunduğunu söyledi.

Ünlü müzisyen Bozkurt, zor günler geçirdiğini belirterek, “Sürekli tehdit mesajları alıyorum. Her gün hayatımı ve özgürlüğümü tehdit eden olaylar yaşıyorum. Bu kişi iş yerime adam gönderiyor ve beni tehdit ediyor.” Boşanma sürecinde sürekli hakaretlere maruz kaldığını belirten Bozkurt, “Bu nedenle iş yerlerim çalışamaz hale geldi. Bu nedenle iş yerlerimi kapatmak zorunda kaldım.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu