Yaşam

Türkiye’nin en büyük erkek güzellik merkezi Oktay Kaynarca’nın katılımıyla açıldı

Türkiye’nin en büyük erkek güzellik merkezi ‘Aris Ezgi Doğan Men’, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın da katıldığı törenle açıldı.

Türkiye’nin en bilinen güzellik ve estetik markalarından biri olan ve Türkiye’de 75 farklı merkezdeki şubelerinde 3.700 kişiyi istihdam eden ‘Aris Ezgi Doğan Güzellik ve Estetik Merkezi’nin şubesi Ankara Çukurambar’da açıldı. sadece erkeklere hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük erkek eğlence merkezi olan Aris Ezgi Doğan Erkek şubesinin açılışına ünlü oyuncu Oktay Kaynarca da katıldı. 75 oda ve 260 estetisyen uzmanın görev yaptığı güzellik merkezinde erkeklere buz epilasyon, iğneli epilasyon, bölgesel incelme, çatlak tedavisi, leke ve sivilce doku onarımı, kalıcı makyaj, saç simülasyonu, sakal ve bıyık simülasyonu gibi hizmetler verilecek.

“Herkesin gelip görmesi gerekiyor”

Yoğun talep üzerine açılışa katılan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, açılış kurdelesini kestikten sonra eğlence merkezini ziyaret etti. Kaynarca yaptığı konuşmada, “Geldiğimde güzellik merkezini çok beğendim. Kedileriyle bu kadar çok ilgilenen biri olmamıştım ama kendine bakan arkadaşlar için güzel bir merkez. Herkes görmeli” dedi. gelin görün.İşte rahatlıkla işlemlerini yaptırabilecekleri bir merkez burası.Hayırlı olsun.” Hayırlı olsun diğer şehirlerde de devamı gelir diye düşünüyorum. İlkinin kurdelesini kestik. Bir sonrakinin devam etmesini umuyoruz. 75 şubeye daha ihtiyaç var” dedi.

“Açılışımızı ünlü oyuncu Oktay Kaynarca ile yaptık”

Kadınlara VIP hizmet sunan ilk ve tek merkez olduklarını söyleyen Ezgi Doğan, “Akademimiz ve açtığımız Aris Ezgi Doğan şubemize ilk kez ‘Erkek’ şubemizi ekledik. Ankara Çukurambar şubesinde ilk kez bayanlara VIP hizmet sunuyor.Bugün ünlü oyuncu Oktay Kaynarca “İnanılmaz bir talep vardı. Çok aranıyordu. Biz onu kırmadık ve 260 uzman estetisyenimiz ile birlikte VIP hizmetlerini test edeceğimiz merkezimizi bugün hizmete açtık” dedi.

“Kadınlara uygulanan tüm uygulamalar erkek branşında da geçerli olacak”

Hizmet anlamında kadın-erkek ayrımı yapmadıklarını ifade eden Doğan, “Bayanlara uygulanan tüm uygulamalar erkekler branşında da geçerli olacaktır. Çatlak, cilt uygulamaları, lazer uygulamaları, bölgesel incelme gibi tüm işlemler , dolgu, botoks yapılacak. Biliyorsunuz ki burası aynı zamanda burası ve burası bir poliklinik. Bu amaçla yetiştireceğimiz binlerce erkek uzmana iş imkanı sunmaya uygun bir merkez olacak” dedi. . – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu