Haber

Yücel Arzen, Kayseri’de konser verdi

Türk Asır Marşı’nın bestecisi, şair, vokal sanatçısı ve piyanist, AK Parti İstanbul Milletvekili Yücel Arzen, Kayseri’de konser verdi.

Kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde Talas Belediyesi tarafından Erciyes Kültür Merkezi’nde, Türk Asır Marşı’nın bestecisi, şair, ses sanatçısı ve piyanist AK Parti İstanbul Milletvekili Yücel Arzen’in katılımıyla konser gerçekleştirildi. Konsere, Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meral Koşar ve vatandaşlar katıldı. Sanatseverlerle bir araya gelen Büyükkılıç, rutin belediye hizmetlerinin yanı sıra sanat, sanayi, turizm gibi her alanda ‘biz de buradayız’ anlayışıyla çalıştıklarını ve ön plana çıkmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. sanat ve kültürde. Önder Büyükılıç, burada sanatseverlere yaptığı konuşmada; “Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve 16 ilçe belediye başkanımız kardeşlerimizle birlikte bu çalışmaları yürütürken Talas’ımız üniversitelerimizin merkezinde yer alması nedeniyle bir adım önde ve bunu hak ediyor. Teşekkürler ve çok yaşa” dedi. . Yeni dönemde kültür sanat alanındaki çalışmaların devam edeceğini vurgulayan Büyükkılıç, şöyle konuştu; “İnşallah Cenab-ı Allah nasip ederse ve siz de bizlere yönelirseniz, önümüzdeki dönemlerde bu alanlarda daha fazla faaliyet yürütmek, sevgili çocuklarımızı, gençlerimizi ve gençlerimizi bir araya getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğimizi ifade etmek isterim. Siz sanatsever dostlarımızı inanç ve kültürleriyle buluşturarak geleceğe taşımaktır. Birlik, beraberlik ve beraberliğimizin bereketini yaşıyoruz.” “dedi.

Vatandaşların yoğun katılımının olduğu konserde şair, ses sanatçısı ve piyanist AK Parti İstanbul Milletvekili Yücel Arzen birbirinden güzel eserlere imza attı. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu