Haber

Ardahan Valisi Öner, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Türk Polis Teşkilatı ve Polis Haftası’nın 178. yılı münasebetiyle bir açıklama yayınladı.

Öner, mesajında, 10 Nisan 1845’te kurulan Türk Polis Teşkilatı’nın 178. yılını kutlamaktan gurur ve mutluluk duyduklarını belirtti.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşundan bu yana asayişin sağlanması, huzur ve sükunetin sağlanması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla görev yaptığını vurgulayan Öner, fazla mesai kavramı.

“Milletimizin nazarında huzurun ve güvenliğin teminatı olarak görülen Emniyet Teşkilatımız inanılmaz gayret ve hizmetleriyle halkımızın gönlünde haklı bir yere sahiptir. Gücünü hukuktan alan polisimiz, kendilerini her zaman görevlerine adamış, gerektiğinde canlarını hiçe sayan polisimiz, toplumun her kesimini kucaklayarak, “Onu duyan tüm vatandaşlarımızın yanında oldu ve onlara şefkat eli uzattı. Görevleri sırasında şehit olan polislerimizi gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, emniyet teşkilatımızın değerli mensuplarına başarılar diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu