Haber

Bilecik’te sınava giren öğrencilerin kaygısı, Zabıta Ekiplerinin özverili çalışmasıyla giderildi.

Bilecik’te bugün sınava giren öğrenciler sınav telaşı yaşarken, polis ekipleri okulun yanındaki inşaatlarda ses konusunda özverili çalışma yaptı.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenen Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavı’na (YKS) Bilecik ili genelinde binlerce lise son sınıf öğrencisi, velileri ve yakınları okulun önünde heyecanla bekledi. Bilecik Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde sınava girecek bir öğrenci kimlik kartını unutunca asayiş ekipleri genci hızla nüfus müdürlüğüne yetiştirdi. Sınava 10 dakika kala genci okuldan alan ekipler, hızlıca evrakları alarak sınava getirdi.

Bilecik Belediyesi’ne bağlı Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sınavların yapıldığı kentteki okulların yanındaki inşaatları denetlemek için geldi. İl Müfettiş Uyum Kurulu, ekipleri inşaatlarda çalışan ve gürültü çıkaran personele 617 TL idari para cezası verilmesine karar verirken, Kabahatler Kanunu’nun 36/1’ine göre çalışma sınav bitimine kadar durduruldu. – BİLECİK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu