Yaşam

Can Yaman şunları anlattı: 30 günde nasıl 10 kilo verdim?

‘İnadına Aşk’, ‘Erkenci Kuş’ ve ‘Bay False’ dizileriyle tanınan ve bir süredir İtalya’da çalışan oyuncu Can Yaman, kilo verdiğini duyurdu ve fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. . Oyuncu, “30 günde nasıl 10 kilo verdim?” Notunu düşürdü.

Instagram hesabından paylaşım yapan oyuncu şu ifadeleri kullandı:

‘Viola Come Province Mare 2’nin çekimleri tamamlandıktan sonra birkaç tatilden ve Noel’den yararlanarak memleketime dönüp ailem ve yakınımdaki insanlarla biraz vakit geçirmeye karar verdim. Biraz dinlenmek ve fişini çekmek gerekiyordu ama pek abartmıyorum! Ben de çok özlediğim Türk mutfağının tadını çıkarmak istedim. Roma’ya döndüğümde sıkı antrenman yapacağımı biliyordum, bir sonraki karaktere hazırlanmak için alışkanlıklarımda köklü bir değişiklik olacağını biliyordum: Sandokan!

Öyle de oldu: Döner dönmez çalışmaya başladım… İlk hedef karakter için ideal kiloya ulaşmak ve ardından zihinsel yönlere odaklanmaktı. Çok zor bir dönemdi, ayda yaklaşık 10 kilo verdim, 94,5 kilodan 85 kiloya indim.

Özellikle ağır bir dönemdi ve hayattan o kadar keyif aldım ki, günde 2-3 kez antrenman yapmam ve aralıklı oruç tutmam gerekiyor. Kalorileri çok düşük tutarak. Ancak endişelenecek bir şey yok: Yorgun olmama rağmen tamamen sağlıklıyım, yenilendim, detoksifikasyon yaptım ve hafifledim ama her şeyden önce çok mutluyum. Elbette her şey önemlidir ve uzman profesyonellerin sürekli takibiyle gerçekleşir.

Sonuçta oyuncuların yaptığı da budur: Gerektiğinde özveriyle dönüşürler, zaman zaman da yeni role uyum sağlarlar. Kısacası kendimize ayarladığımız muhteşem Sandokan’a ulaşana kadar yelkenleri kaldırmaya devam edeceğim. Ama itiraf ediyorum bugün kendime bu kuraldan biraz uzaklaşmaya karar verdim ve kendimi durdurmayı umarak ne istersem yiyeceğim…

Her zaman olduğu gibi beni desteklemeye devam etmenizi rica ediyorum. Yakında görüşürüz.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu