Haber

Edirne’de CHP’nin 100’üncü yılı resepsiyonu

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –CHP’nin kuruluşunun 100’üncü yılı Edirne Sarayiçi’ndeki bir restoranda düzenlenen resepsiyonla kutlandı.

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği resepsiyonda konuşan CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, “Hak, hukuk ve adalet mücadelesinde bu ülkenin 100 yıldır her atılımı ve başarısı bizim eserimizdir. “100 yıl önce de vardık, 100 yıl sonra da var olacağız” dedi.

Başkan Kahraman; CHP’nin bu ülkenin sigortası olduğunu belirterek, “Gerçek şu ki bu ülke CHP’yle zaferi, mücadeleyi, direnişi yaşadı. Bu halk her karanlık çıkmazda umudu CHP’de buldu. Çünkü gerçek şu ki CHP değil” Koltuk aşkına değil, vatan uğruna.” “CHP, taraftar için değil vatandaş için siyaset yapıyor. CHP her zaman ayaktadır. Çünkü o ayaktaysa Türkiye ayakta olacaktır. Ülkenin bu karanlık günlerden umudu ve çıkışı CHP’dir” dedi. .

Daha sonra İl Başkanı Samet Kahraman liderliğinde CHP’li belediye başkanları ve ilçe başkanları 100’üncü yıl pastasını keserek, partiye yeni katılanlar sahneye davet edilerek parti rozetleri takıldı.

Ardından konuklar 100. yılını Edirne Belediyesi Şehir Orkestrası’nın müzikleriyle kutladılar.

Resepsiyona, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın yanı sıra eski milletvekili Kemal Değirmendereli, ilçe başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları ve partililer katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu