Ekonomi

Tekstil kimyasalları ve baskı teknolojileri sektörü İstanbul’da bir araya gelecek

Interdye & Textile Printing Eurasia Fuarı, 4 yıl ortadan sonra İstanbul’daki büyük buluşmasına hazırlanıyor. Ülkemizin güçlü ihracat oyuncularından dokumacılık bölümünün gelişiminde değerli bir rol üstlenen fuar, bu yıl da iştirakçi firmalara; Avrasya bölgesindeki dokumacılık terbiye, boyama ve baskı tahlillerini geliştirme, bölümün en güzellerini bir ortaya getirme, mevcut ilgilerini güçlendirme, iş temaslarını geliştirip yeni ticari alakaların kurulması imkanı sunacak.

22 farklı ülkeden 122 firmanın, Avrasya bölgesinin dokuma terbiye, boyama ve baskı bölümü ile buluştuğu Interdye & Textile Printing Eurasia Fuarı, 24-26 Kasım 2022 tarihleri ortasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Bu yılki fuara 4 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Uluslararası ziyaretçileri ve iştirakçileri bir ortaya getirerek, kesim paydaşlarının eserlerini ve teknolojilerini tanıtmaya ve firmaların yeni milletlerarası pazarlara açılmalarına fırsat sunacak olan fuar, ayrıyeten yurt içinden ve yurt dışından gelecek konuşmacıların bölüm ile ilgili gündem oluşturan bahisleri değerlendirileceği konferanslarda bölüm için kıymet taşıyan birçok sunuma mesken sahipliği yapacak.

“Artkim Fuarcılık güvencesi ve yenilikleri ile yeni nesil fuar deneyimi”

Fuarla ilgili bilgi veren Artkim Fuarcılık İcra Şurası Lideri Cengiz Yaman, fuarın da ziyaretçi kitlesinin, dokuma baskı ve boyama kesiminde faaliyet gösteren bölüm profesyonellerini kapsaması sebebiyle, kesim açısından olumlu bir sinerji yaratmakta ve hem iştirakçi firmaların hem de fuarı ziyaret edenlerin daha verimli bir ortamda bir ortaya gelmelerine imkan sağladığına dikkat çekti.

Kimya ve alt dallarına yönelik gerçekleştirdiği ulusal ve milletlerarası birçok projeyle Türkiye kimya endüstrisinin büyümesinde 20 yıldır değerli bir rol üstlenen Artkim Fuarcılık, düzenlediği ihtisas fuarları ile de bölüm paydaşlarının memleketler arası pazarlara açılmalarına, ihracatın gelişmesine ve milyarlarca dolarlık iş hacmine katkı sağlamaya devam ediyor.

Fuarcılık kesiminde yaşanan dijital dönüşüme, yaptığı güçlü yatırımlarla fark yaratan firma, geliştirdiği dijital tahliller sayesinde; firmalar için uzun vadeli irtibat imkanı ve yüksek marka görünürlüğü sağlamayı, ziyaretçiler için ise hudutlu vakit ve yer dezavantajını ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Artkim tarafından geliştirilen taşınabilir uygulama sayesinde ziyaretçiler, allArtkim’i taşınabilir aygıtlarına indirerek fuarın bilgilerine erişebilecek, fuar ziyaretlerini planlayabilecek, firma ve aktiflik ayrıntılarını görüntüleyerek toplantı talebi gönderebilecek.

Fiziki fuarın bitiminin akabinde erişime açılacak olan sanal fuar alanında ise iştirakçi firmalar 3 ay boyunca ziyaretçilerini sanal dünyada ağırlayabilecek ve etkileşimde olabilecek. Fuarla eş vakitli düzenlenecek olan ve üç gün boyunca sürecek olan konferans programına, firmalar ticari sunumlarıyla katılacaklar. Fuar ziyaretçileri ve iştirakçiler, tüm bu aktiflikleri fiyatsız takip edebilecek. Dalın önde gelen isimlerini bir ortaya getirecek olan panel programları Turkchem TV’den de canlı yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu