Teknoloji

Yeni EA Sports FC 24 Videosu Oynanışa Derinlemesine Bakıyor

EA Sports FC 24 ile beklenen görüşmemizi geçen hafta gerçekleştirdik. Oynanış özellikleri, özel sürümlerin içerikleri ve fiyatlarının yanı sıra PC ihtiyaçlarının da ortaya konulduğu oyun için yeni bir görsel yayınlandı. Yeni EA Spor FC 24Görüntüsü ile oynanış detaylarını biraz daha derine iniyoruz.


İlginizi çekebilir:  EA Sports FC 24 Sahiplerini Değiştirecek


Yedi buçuk dakikalık oynanış görüntüleri ile HyperMotionV, farklı oyun stilleriVe donmaMotorun oyun üzerindeki etkisi vurgulanmıştır.

Yeni EA Sports FC 24 Videosu

Her şeyden önce, HyperMotionV dünya çapında yüz seksenden fazla erkek ve kadın futbolunun hacimsel bilgilerini kullanan bir teknolojidir. Hem tam takım hareketinin hem de bin iki yüzden fazla koşu stilinin oyuna aktarılmasını sağlıyor ve dijital ortamda her oyuncunun birbirinden farklı hareket etmesiyle daha gerçekçi bir deneyim sunuyor.

Oyun Tarzları ise genel reytinglerin ötesine geçerek her oyuncuya ayrı bir boyut kazandırıyor. Bu sayede sahadaki yetenekler daha gerçekçi hale getiriliyor. Opta ve diğer kaynaklar tarafından tutulan gerçek oyuncu bilgilerine dayanarak, oyundaki her oyuncunun benzersiz yeteneklere sahip olmasını mümkün kılacaktır. Game Styles+ ise her oyuncuyla ilgili becerileri yansıtacak.

Bildiğiniz gibi EA Sports FC 24, Unreal Engine 5 ile geliştirilen ve kısa süre önce duyurulan Marvel’s Iron Man ve Black Panthere oyunlarının aksine Frostbite Engine ile geliştiriliyor. Battlefield, Need for Speed ​​ve FIFA oyunlarında bu motorun ne kadar etkileyici olduğunu biliyoruz. . EA Sports FC 24’te buna benzer bir şey olacak.

İlk kez bu oyunda göreceğimiz SAPIEN karakter teknolojisi ile gerçekçi tasarımları ile oyuncuların bakışlarını ve hareketlerini değiştirecekler. Anatomik olarak en ince ayrıntısına kadar on kat daha gerçekçi modellenirken, gol sonrası sevinç şovları da futbolcuların üzerinde kıyafetlerin daha gerçekçi görünmesi kadar gerçekçi duracak.

EA Sports FC 24; PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmektedir. 29 Eylül 2023tarihinde mevcut olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu