Haber

Yıllar Geçmesine Rağmen Unutmadı: Seda Sayan’dan Engelli Hayranına Jest!

Ünlü müzisyen Seda Sayan’ın oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu biliyorsunuz. Sosyal medyada da yakından takip edilen ekranların sevilen yüzü Seda Sayan, konserlerine ara vermeden devam ediyor. Sayan, son kez sahneye çıktığı Menemen’de engelli bir taraftara yaptığı jestle herkesi duygulandırdı.

Yıllar geçtikçe güzelleştirilen isimler listesinin başında 60 yaşındaki Seda Sayan dersek.

Yaptığı estetik operasyonları gizlemeyen ancak gücüyle gençlere taş çıkaran Seda Sayan, son dönemde gündemimizde yer alıyor.

Şarkıcılık kariyerine tüm hızıyla devam eden Seda Sayan, tıpkı bildiğiniz sabahların sultanı gibi.

Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Sabahın Sultanı Seda Sayan’ programı milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Öyle ki programda zaman zaman yaşanan duygusal olaylar da unutulmuyor.

Güzelliği ve gücüyle gençleri kendine hayran bırakan Seda Sayan, konser maratonuna ortası olmadan devam ediyor.

Seda Sayan son olarak İzmir’in Menemen ilçesinde hayranlarıyla buluştu. Binlerce kişinin akın ettiği konserde sanatçı en sevdiği şarkıları seslendirdi.

Seda Sayan da 2003 yılında tanıştığı engelli hayranına yaptığı büyük jestle herkesi duygulandırdı.

2003 yılında sabah programında Seda Sayan’la buluşan engelli hayran, 20 yıl sonra konserde bir araya geldi. Sayan, Denizli’de yaşayan hayranına özel araç göndererek onu konserine getirdi.

Denizli’den özel araçla Menemen’e getirilen taraftar, kuliste kendisini ağırladı.

Bu buluşma oldukça duygusal anlara neden oldu. Hem konseri izleyenler hem de sosyal medya hesaplarından bu haberi görenler Sayan’a teşekkür etmekten çekinmedi.

Sayan, hayranını yeniden İstanbul’da ağırlamak istediğini belirtti.

İyi kalpli ustalarımız, iyi ki varsınız!

gomechaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu