Haber

Yurdagül kurum ziyaretlerini sürdürdü

MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül, Erzurum’daki temaslarıyla çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor.

Göreve geldiğinden beri neredeyse hiç koltuğuna oturmayan Yurdagül, her gün onlarca temas kurduğu partide bir an bile yalnız kalmıyor. Hızına ayak uyduramayan başkan olarak büyük fark yaratan Adem Yurdagül, yönetimini bile nefessiz bırakırken, partililer Yurdagül’ün bu enerjisiyle büyük başarılara imza atacağını düşünüyor. Siyasi partilerden yerel yönetimlere, sivil toplum kuruluşlarından esnafa kadar her gün birçok ziyarette bulunan MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, İnşaat Mühendisleri Odası Erzurum Şubesi, Yakutiye, Palandöken’i ziyaret etti. ve Aziziye belediyeleri.

Enerjisinin Hakkını Verir

Parti içinde olduğu kadar parti dışında da ziyaretçi ardına ziyaretçi ağırlayan Diğer Yurdagül, dün Erzurum İl Yönetim Kurulu yöneticilerini ağırladı. Yurdagül, geldiği herkesle Erzurum’un bekleyen sorunlarını tartışırken, beklentilerini ve görüşlerini de kaydetmeden edemiyor. İstişareye dayalı yönetim anlayışıyla MHP Erzurum İl Başkanlığı’na bambaşka bir hava getiren Yurdagül, partililerin de takdirini kazanıyor. Erzurum’da MHP’li vatandaşlar, “İl başkanlarımızın her biri farklı nitelik ve nitelikteydi. Adem Başkan ise gerçekten genç yaşının ve enerjisinin hakkını veriyor.”

Bu Bizim Onurumuz

MHP Erzurum İl Başkanı Adem Yurdagül ise yoğun temasları hakkında şunları söyledi: “Biz bu göreve oturmaya gelmedik. Üstelik bu hareket kurulduğu günden bu yana hiç durmadı, millet için koştu. Devlet için çalıştık, yorulmak fıtratımıza aykırıdır, biz “Bizler bu aziz milletin saadeti için uykudan, sükûnetten, makamdan, makamdan geçmiş insanlarız. Bizim ne refah kaygımız var, ne de bir hesap defterimiz. Derdimiz millettir, bu millet için koşmak bizim için onurdur” dedi. – ERZURUM

habertaskent.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu